رفتن به محتوای اصلی
02144078899/44070351-2 carbonat@carbonat-alborz.com
معرفی شرکت کربنات البرز

شرکت کربنات البرز یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ی انواع پودرهای سوپرمیکرونیزه ساده و کوتد در ایران می باشد که در راستای تامین بخشی از نیازهای جامعه و مصرف بهینه و کمک به صنایع کشور در سال ۱۳۴۸ فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت با استفاده از بالاترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از دستگاه های ساخته شده از شرکت کروپ آلمان و تجهیز کردن شش خط تولید، سعی بر آن داشته تا انواع پودرهای معدنی در اندازه های ۲۰۰ مش تا ۳۵۰۰ مش (ساده و کوتد) را با کیفیت بسیار بالا تولید و ارائه دهد. همچنین شرکت کربنات البرز در جهت تحقق آرمانهای خود موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2015 در مدیریت کیفیت جهت تولید انواع پودرهای سوپرمیکرونیزه از موسسه TUV Nord آلمان گردیده است.

توانمندیهای شرکت کربنات البرز

معادن اختصاصی

تضمین کیفیت پایدار در تولید محصولات شرکت کربنات البرز، مدیران این شرکت را بر آن داشته است تا با در اختیار گرفتن معادن اختصاصی، سنگ های معدنی با بالاترین کیفیت را در اختیار خط تولید قرار دهند.

ظرفیت تولید بالا

این شرکت با بهره گیری از شش خط تولید، توانایی تولید همزمان انواع محصولات ذیل را با دانه بندی مختلف دارد:

کربنات کلسیم کریستال از ۱۰۰مش الی ۳۵۰۰ مش
کربنات کلسیم شیری از ۱۰۰ مش الی ۳۵۰۰ مش
تالک سفید ضد اسید از ۲۰۰مش الی ۲۵۰۰ مش
باریت سفید ضد اسید از ۲۰۰ مش الی ۲۵۰۰ مش
آکسید آهن (اخرا)

آزمایشگاه کنترل کیفیت

کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول بدون در اختیار داشتن اطلاعات تخصصی و دانش فنی تقریبا امری ناممکن است؛ بر همین اساس شرکت کربنات البرز با تجهیز کارخانه به یک واحد آزمایشگاه پیشرفته و مدرن، کیفیت محصول را در همه فرایند تولید از بدو ورود سنگ های معدنی تا خروج محصول نهایی تحت کنترل کارشناسان خود دارد.

موقعیت جغرافیایی استراتژیک

برخی از مزایای برخورداری از موقعیت استراتژیک عبارتند از :
۱ – مناسب ترین منطقه جهت بهره گیری از پایانه های ریلی و بنادر شمالی کشور جهت صادرات
۲ – امکان بهره گیری از حمل و نقل ریلی داخلی کشور به قیمت تامین ظرفیتهای بالای سفارش
۳ – امکان ارائه محصول با حداقل قیمت به واسطه نزدیکی به بازار هدف
۴ – ارسال محصولات در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه کمتر

بهره مندی از ناوگان حمل و نقل اختصاصی

تحویل به موقع مطابق با ظرفیت مورد نیاز، یکی از اصول مهم در افزایش سطح رضایتمندی مشتریان محسوب می شود. در همین راستا شرکت کربنات البرز با بهرمندی از یک ناوگان عظیم حمل و نقل اختصاصی گام بسیار موثری در این زمینه برداشته است.

کیفیت بالای محصولات

شرکت کربنات البرز با بهره گیری از الگوهای استاندارد معتبر و تخصصی روز دنیا جهت تولید محصولی شاخص همواره کیفیت محصولات خود را در الویت قرار داده است. استفاده از تجهیزات پیشرفته، فرایند تولید بهینه، بازرسی مستمر کارشناسان مجرب و …. از جمله عواملی هستند که در افزایش کیفیت محصولات و تامین محصول نهایی با قیمت مناسب حائز اهمیت است.

بازگشت به بالا